post

SPECTACOL FEROVIAR! A.S. Power Team – CFR BUCURESTI 1-6!

Etapa a-3-a din PLAY-OFF:

A.S. Power Team – CFR BUCUREȘTI  1-6!

Marcatori : Alexandru Mihai Mihalache (dublă) , Daniel Burcea, Andrei Badita, Matei Moldoveanu (11m), George Săveanu (11m).

SHOW TOTAL oferit de către echipa noastră în drumul spre promovare !!

Astăzi s-a dovedit caracterul băieților noștri care conduși la pauză cu scorul de 1-0 au turat motoarele la maxim iar în repriza a doua au predat o lecție de fotbal: 6 goluri , alte ratări , plus o execuție în stilul lui Adrian Mutu de la 11m a lui George Săveanu.
În tribune s-au auzit frenetic suporterii Rapidisti! Ne era dor tuturor de acele cântece pe care le auzeam meci de meci pe Giulesti: 1923 s-a născut un mit , Rapid e echipa mea și eu mă mândresc cu ea..etc…
Mulțumim tuturor celor prezenți și va așteptăm Joi la cel mai important meci din PLAY-OFF , cu principala contracandidată.